Kitesurfcursus met boot

Home / Kitesurfcursus met boot

Kitesurfcursus in Tarifa met boot

Een vlieger, een deskundige instructeur en de horizon tot je beschikking. Onze bootassistentiecursussen zullen je leren versnellen en je de ervaring geven om kitesurfen op open zee te leren.

Je kunt met iemand anders komen of een privécursus huren. Jij kiest.

Boek nu je cursus

We hopen je te zien surfen met ons!

Waarom de kitesurfcursus per boot die Subcielo voorstelt?

Als je je eerste stappen in het kitesurfen al hebt gezet en ernaar uitkijkt om aan de loefzijde te zeilen, zal een boot-geassisteerde kitecursus een enorm oefenterrein voor je openen. We nodigen je ook uit om je in te schrijven voor dit type cursus als:

 • Je voelt je niet helemaal veilig op het board als het waait. Het is tijd om je adrenalinegehalte te verhogen. We gaan de zee in zodat je je vaardigheden op de proef kunt stellen en je techniek kunt perfectioneren met de instructeur van een deskundige monitor.
 • Nieuwe kitesurfdisciplines in de praktijk brengen. Met de boot zal het veel comfortabeler zijn om nieuwe kitesurftechnieken zoals Hydrofoil of Strapless te leren.
 • Als je nog een stap verder wilt gaan en het tempo van de lessen wilt verhogen . Offshore trainen biedt twee mogelijkheden die uw leerproces optimaliseren: de ruimtelijkheid van de ruimte en het feit dat u de hele tijd door het water navigeert zonder op het strand te hoeven lopen of vliegers te vermijden, zal uw prestaties versnellen.
 • Als je ondanks je inspanningen een zetje nodig hebt om verder te komen in de cursus. Bij veel gelegenheden hebben onze studenten meer ruimte en rust nodig om te blijven evolueren in het hanteren van de vlieger. Wij nodigen u uit om deze mogelijkheid te beoordelen en uzelf buiten het zand op de proef te stellen.
Kitesurf cursus in Tarifa

Is de kitesurfcursus met boottarief iets voor jou? Er achter komen ...

 • Ideaal voor 2 vrienden die er niet uit komen met de cursussen die plaatsvinden aan de oever van het strand . Als dit uw geval is, kan het nodig zijn om van omgeving te veranderen en te kijken hoe u zich op zee ontwikkelt. Je leert ook door te kijken hoe je metgezel navigeert.
 • Het is perfect voor stellen die sneller vooruitgang willen boeken in hun kitesurflessen. Het delen van de sessies van deze cursus zal een ervaring zijn die je nooit zult vergeten. U zult de voortgang van de ander zien en u zult de verschillende navigatietechnieken kunnen observeren wanneer u uitrust in de rustperiodes.
 • Voor jou, die zich al veilig voelt met je board en kitesurfen per boot wil ervaren . ALS je verder moet gaan en naar de open zee moet zeilen, is dit je kans. Je hoeft alleen maar aan boord te gaan en de richtlijnen van je instructeur te volgen, je zult geen tijd verspillen die nodig is bij het verlaten van de kust!
kitesurfcursus met boot Tarifa

We hebben 2 soorten bootklassen

In onze school bieden we twee soorten kitesurfcursussen aan met behulp van een boot. Kies de modaliteit die het meest definieert wat u zoekt en aarzel niet om onszelf te raadplegen als er vragen zijn.

 • Privé vaarcursus: Een instructeur en de bootschipper werken minimaal 2 uur per dag alleen met u. Je krijgt alle kitesurfuitrusting die nodig is voor de ontwikkeling van de klas.
 • Semi -privé bootcursus: Cursus voor twee personen onder leiding van een monitor en de schipper van de boot, die u gedurende minimaal 3 uur instrueert in het door u gewenste niveau van kitesurfen. De uitrusting van de twee studenten is inbegrepen.
privé boot kitesurf cursus

Het cursusmateriaal dat bij de prijs is inbegrepen:

Zoals bij al onze cursussen zijn zowel de verzekering als het benodigde materiaal voor de ontwikkeling ervan bij de inschrijving inbegrepen. Wij zullen u voorzien van:

 • Een helm en een vest.
 • Een goedgekeurd harnas.
 • Een wetsuit.
 • Een vlieger en een kiteboard.
 • Een walkietalkie om met je instructeur te communiceren.

U hoeft zich ook geen zorgen te maken over accommodatie als u nog steeds niet weet waar u moet verblijven. We zullen je adviseren over waar te slapen in Tarifa , zodat je verschillende opties kunt waarderen.

Als je klaar bent met je trainingsperiode, geven we je een IKO-certificaat dat je bereikte niveau bevestigt. Op deze manier kunt u uw internationaal goedgekeurde opleiding verantwoorden.

Moet ik iets voorbereiden voor de cursus?

We raden je aan om de lessen te volgen met comfortabele kleding en accessoires die je ogen en hoofd beschermen tegen de zon. Vergeet op dezelfde manier niet een crème met hoge bescherming en vloeistoffen om u te hydrateren.

Tot slot, kom uitgerust met veel energie en enthousiasme, er wacht je een stimulerende ervaring die je altijd bij je zult dragen!

Profesor

monitor de kitesurf para tu curso en tarifa

x1

Studenten

cursus kitesurfen voor studenten in Tarifa

x1

Materia

kitesurf uitrusting inbegrepen cursus

x1

Prijs

precio curso kitesurf tarifa

€ 140 / Uur

Ze hebben hun Kitesurfcursus al geboekt!

Genial! Tuve mi primera clase de kite con Manuel y todo perfecto. Muy buen profesor! Repetiré seguro ya que tuvimos que cancelar la segunda clase...
Hace 3 meses
Rocio Romero Quintana
Todo un acierto el curso de Wing Foil con Manuel. Gran profesional y buena persona. Repito seguro!!!
Hace 4 semanas
Fernando Megino
Tuve clase con Manolo y Victoria durante una semana, fueron muy profesionales y nos ayudaron a maximizar el aprendizaje del Kitesurf para el poco tiempo...
Hace 3 meses
Javier Stauffenberg

Pin It on Pinterest

Scroll naar top